Meny

Styrelsemedlemmar

Järfälla kommun bygger Barkarbystaden som är det största utbyggnadsområdet i norra Europa just nu. Här byggs en levande stad med tusentals nya bostäder och tusentals nya arbetsplatser. I Barkarbystaden kommer det att finnas bostäder, arbetsplatser, skolor, kultur och service. Barkarbystaden blir en stad med låg energiförbrukning och goda förutsättningar för en hållbar utveckling.


Emma Feldman

Styrelseordförande

emma.feldman@jarfalla.se

Hans Säll

Styrelseledamot

hans.sall@ncc.se

Camilla Lood

styrelseledamot

camilla.lood@scania.se

Mats Rönnbo

Styrelseledamot

mats.ronnbo@skanska.se

Peter Jonsson

Styrelseledamot

mats.jonsson2@eon.se

Linus Kjellberg

Styrelseledamot

linus.kjellberg@al.se

Björn Lindforss

Styrelseledamot

bjorn.lindforss@jarfallahus.se

Peter Dobers

Adjungerande styrelseledamot

peter.dobers@sh.se

Anna Kramers

Adjungerande styrelseledamot

kramers@kth.se

Kontakta oss

Undrar du något? Vi svarar dig gärna.

Vill du bli medlem i vårt nätverk eller pitcha en idé så kan du fylla i formulären på Bli medlem eller Pitcha idé. Har du generella frågor når du oss på kontaktinfo bredvid, samt info@barkarbyscience.se

Barkarby Science AB

Vasaplatsen 11
177 80 Järfälla

Sophia Sundberg
Sophia Sundberg

VD

Mob: 0736592629
sophia.sundberg@barkarbyscience.se

Lise-Lotte Herrfall
Lise-Lotte Herrfall

Projektledare

Mob: 0727434800
Lise-Lotte.Herrfall@Barkarbyscience.se